Fintech

Pomozte nám rozšířit portfolio finančních služeb o inovativní produkty v segmentech, kde Česká spořitelna zatím nepůsobí, nebo kde zákazníky neobsluhujeme dostatečně intenzivně či moderně.

V hledáčku České spořitelny

Inkubační program Seed Starter České spořitelny umožňuje zapojení externích projektů do prostředí České spořitelny. Jedním z hlavních cílů naší banky je poskytování nových atraktivních finančních služeb klientům. Je to součást DNA celé naší skupiny Erste. Hledáme proto projekty, kde vznikne s bankou silná synergie.

Jaké projekty nás zajímají

Chceme podpořit projekty, které potřebují pomoc s go-to-market fází a dají se rychle škálovat. Zajímají nás proto zejména takové fintechy, které dokážeme implementovat a v prvních krocích odladit v prostředí České spořitelny a nabídnout jak našim retailovým či firemním klientům. Co si přát více pro vstup na trh, než silného partnera a největší distribuční síť v ČR.

Co od vás očekáváme?

  1. Nápady, dynamiku, rychlé prototypování
  2. Schopnost implementace do prostředí České spořitelny (jako např. Přizpůsobení legislativnímu rámci atd.)
  3. Schopnost rychlého škálování do trhu a ověřenou atraktivitu řešení
Schéma

Škálování
a růst

Spolupráce s Českou spořitelnou přináší startupům důvěryhodnost, seed investici a podporu v našem inkubačním programu Seed Starter a potenciálně povědomí u více než 4,5 milionu našich klientů. Díky Skupině Erste můžete i své globální ambice naplnit mnohem rychleji.

Pojďte si o vašem projektu
popovídat

“Když je nějaký startup dobrý v pro nás zajímavé oblasti, proč s ním nedělat partnerství, proč do něho nezainvestovat a proč vlastně nevyrůst spolu a nenajít ty společné radosti a dodat je potom klientům.

 
Martin Medek

Ředitel otevřeného bankovnictví České spořitelny

Martin Medek

Přihlaste svůj startup

do programu Seed Starter

Udržujte si přehled

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte více informací o investičním programu Seed Starter.

Načítání aplikace

Naši partneři