Vytvořte něco,
co přetrvá.

Seed podpora pro startupy.

Seed Starter

Seed Starter je nový program České spořitelny pro tzv. long-game startupy. Hledáme  tedy podnikatelské záměry, které mají tak silnou vizi a hodnotu pro zákazníky, že si troufnou být tu i za  200 let. Stejně jako Česká spořitelna.

Pomáháme startupům na cestě za úspěchem. Nabízíme investici do majetkového podílu ve fázi tzv. seedu, profesionální inkubaci a širokou síť partnerů a zákazníků, se kterými dokážeme startupy propojit a pomoci jim se vstupem na reálný trh.

Našimi partnery jsou inovační společnost Unicorn Attacks a akcelerační program USMAC. Dohromady tvoříme tým zkušených expertů a mentorů, kteří propojují startupový a korporátní svět a pomáhají se zahraniční expanzí.

Pro koho je
program určen?

  1. Soustředíme se na mladé firmy, které mají skvělý produkt nebo službu, jasnou vizi a velké ambice. Zdaleka přitom nemusí jít jen o oblast fintech.
  2. Nehledáme projekty ve fázi nápadu, ale takové projekty, které už mají funkční MVP, dedikovaný tým a potřebují seed investici pro další růst.
  3. Program cílí na české i zahraniční startupy, které by v ideálním případě mohly mít synergický efekt s Českou spořitelnou, a to nejen v rámci produktu pro naše zákazníky, ale i směrem dovnitř firmy. Je přitom klidně možné, že některé úspěšné startupy budou své produkty následně nabízet prostřednictvím naší rozsáhlé distribuční sítě.

Jak pracujeme se startupy

Všechno začíná odesláním přihlášky do programu Seed Starter. Zástupce vybraných projektů pozveme na intenzivní dvoudenní Bootcamp, během kterého váš byznys plán důkladně otestujeme, abychom zjistili, jestli má šanci dlouhodobě obstát. Pokud váš projekt vyhodnotíme jako vhodný pro investici, předáme vás do rukou zkušených mentorů. Dostanete také veškerou podporu, kterou budete během seed fáze potřebovat.

Věnujte svému podnikání péči, díky které z vaší firmy vyroste něco zdravého, dlouhodobého a velkého. Rádi se staneme vaším partnerem na dlouhou trať.