Náš tým

Seznamte se s našimi experty. Toto je tým našich zkušených expertů, mentorů a profesionálů, kteří spojují startupový a korporátní svět. Díky našim kontaktům ve světě byznysu dokážeme startupy propojovat s novými partnery a pomáháme jim dostat se na reálný trh.

Jiří Skopový

Jiří Skopový

Leader programu
Seed Starter

Zkušený manažer se znalostmi v oblasti ekonomiky a mezinárodního obchodu. V regionech ASEAN, CEE, ale i přímo v Česku se zaměřoval na „prorůstovou agendu“, budování týmů, inovace a vývoj produktů. 

Linkedin

Jiří Frankič

Kateřina Manley

Manažer pro investice
Seed Starter

Kateřina Manley se přes 10 let pohybuje ve světě fúzí a akvizic (M&A) a private equity, ale v minulosti pracovala i pro česko-americký travel startup. Baví ji kombinovat energii a pružnost mladých firem se sílou a dlouholetou expertizou České spořitelny.

Linkedin

Jiří Frankič

Libor Podlaha

Head of Project Management
Seed Starter

Zkušený projektový manažer se silným finančním a projektovým backgroundem se zkušenostmi z řady mezinárodních institucí, kde vedl komplexní projekty. Jak infrastrukturní, tak produktově orientované.

Linkedin

Martin Medek

Jan Smutný

Manažer projektu
Seed Starter

Honza více než 20 let působí v oblasti fúzí a akvizic (M&A), investic, restrukturalizací firem a jejich financování. Aktivně působil v managementu a kontrolních orgánech řady českých podniků. Posledních 8 let byl jako člen představenstva přímo odpovědný za finanční řízení významné české skupiny působící v letectví a obranných technologiích.

Vít Šubert

Vít Šubert

Co-founder
Unicorn Attacks

Lídr v korporátním i startupovém světě. Spoluzakladatel UP21, jednoho z nejprogresivnějších startupových inkubátorů ve střední Evropě. Má mnohaleté zkušenosti z top managementu významných firem jako je O2, Dell, LG nebo PepsiCo.

Linkedin

Martin Medek

Martin Medek

Co-owner
Unicorn Attacks

Lídr s podnikatelským myšlením. Naučil největší banku na českém trhu investovat do venture kapitálu a spolupracovat se startupy. Spolutvůrce konceptu bankovní identity - BankID. Má praktické zkušenosti z firemní i soukromé sféry.

Linkedin

Věnujte svému podnikání péči, díky které z vaší firmy vyroste něco zdravého, dlouhodobého a velkého. Rádi se staneme vaším partnerem na dlouhou trať.

Blog a novinky