Náš tým

Seznamte se s našimi experty. Toto je tým našich zkušených expertů, mentorů a profesionálů, kteří spojují startupový a korporátní svět. Díky našim kontaktům ve světě byznysu dokážeme startupy propojovat s novými partnery a pomáháme jim dostat se na reálný trh.

Martin Medek

Martin Medek

Open Banking Leader
Seed Starter

Nadšenec do technologií a přirozený leader s kreativním myšlením. Je šéfem otevřeného bankovnictví v největší české bance, která svůj přístup definuje jako „bank of the future“.

Linkedin 

Jiří Skopový

Jiří Skopový

Leader programu
Seed Starter

Zkušený manažer se znalostmi v oblasti ekonomiky a mezinárodního obchodu. V regionech ASEAN, CEE, ale i přímo v Česku se zaměřoval na „prorůstovou agendu“, budování týmů, inovace a vývoj produktů. 

Linkedin

Jiří Frankič

Jiří Frankič

Manager programu
Seed Starter

Manažer a právník, se zkušenostmi v oblasti investic, restrukturalizace a řízení projektů. Nadšenec do bankovnictví, trhu s nemovitostmi a startupů.

Linkedin

 

Vít Šubert

Vít Šubert

Co-founder
Unicorn Attacks

Lídr v korporátním i startupovém světě. Spoluzakladatel UP21, jednoho z nejprogresivnějších startupových inkubátorů ve střední Evropě. Má mnohaleté zkušenosti z top managementu významných firem jako je O2, Dell, LG nebo PepsiCo.

Linkedin

Jiří Frankič

Kateřina Manley

Manažer pro investice
Seed Starter

Kateřina Manley se přes 10 let pohybuje ve světě fúzí a akvizic (M&A) a private equity, ale v minulosti pracovala i pro česko-americký travel startup. Baví ji kombinovat energii a pružnost mladých firem se sílou a dlouholetou expertizou České spořitelny.

Linkedin

 

Věnujte svému podnikání péči, díky které z vaší firmy vyroste něco zdravého, dlouhodobého a velkého. Rádi se staneme vaším partnerem na dlouhou trať.

Blog a novinky