Náš tým

Seznamte se s našimi experty. Toto je tým našich zkušených expertů, mentorů a profesionálů, kteří spojují startupový a korporátní svět. Díky našim kontaktům ve světě byznysu dokážeme startupy propojovat s novými partnery a pomáháme jim dostat se na reálný trh.

Martin Medek

Martin Medek

Open Banking Leader
Seed Starter

Nadšenec do technologií a přirozený leader s kreativním myšlením. Je šéfem otevřeného bankovnictví v největší české bance, která svůj přístup definuje jako „bank of the future“.

Linkedin 

Jiří Skopový

Jiří Skopový

Leader programu
Seed Starter

Zkušený manažer se znalostmi v oblasti ekonomiky a mezinárodního obchodu. V regionech ASEAN, CEE, ale i přímo v Česku se zaměřoval na „prorůstovou agendu“, budování týmů, inovace a vývoj produktů. 

Linkedin

Jiří Frankič

Jiří Frankič

Manager programu
Seed Starter

Manažer a právník, se zkušenostmi v oblasti investic, restrukturalizace a řízení projektů. Nadšenec do bankovnictví, trhu s nemovitostmi a startupů.

Linkedin

 

Vít Šubert

Vít Šubert

Co-founder
Unicorn Attacks

Lídr v korporátním i startupovém světě. Spoluzakladatel UP21, jednoho z nejprogresivnějších startupových inkubátorů ve střední Evropě. Má mnohaleté zkušenosti z top managementu významných firem jako je O2, Dell, LG nebo PepsiCo.

Linkedin

Věnujte svému podnikání péči, díky které z vaší firmy vyroste něco zdravého, dlouhodobého a velkého. Rádi se staneme vaším partnerem na dlouhou trať.

Blog a novinky