Plugin
Challenge

Napojte svůj byznys na téměř 2 miliony uživatelů internetového bankovnictví George od České spořitelny.

Co je Plugin Challenge?

Navrhněte rozšíření do George, naškálujte svůj byznys na naše klienty a bavme se o rozšíření i do celé Skupiny Erste. Jednoduché investování do nemovitostí a kryptoměn, našeptávač slevových kódů. Nápadům se meze nekladou. Možnost spolupráce je jak finanční investice do vašeho nápadu či partnership model.

Pro koho je výzva určena

Plugin Challenge umožňuje nejen startupům napojit se na George od České spořitelny. Zaměřujeme se na long-game projekty, které přinesou silnou hodnotu pro klienty našeho internetového bankovnictví, mají ambici stát se špičkou ve svém oboru a být tak na trhu klidně dalších 200 let.

Co od vás očekáváme?

  1. Nápady, dynamiku, rychlé prototypování
  2. Kontinuální validaci se zákazníky
  3. Uvádění novinek a zejména nových produktů na trh
Schéma

Škálování
a růst

Spolupráce s Českou spořitelnou přináší startupům důvěryhodnost, povědomí u více než 4,5 milionu našich klientů a v neposlední řadě možnost seed investice a podpory v našem inkubačním programu Seed Starter.

Napojením na platformu George se vašemu projektu otevřou dveře k téměř 2 milionům uživatelů našeho internetového bankovnictví v České republice. Díky Skupině Erste máte najednou možnost naplnit i své globální ambice.

Pojďte si o vašem projektu
popovídat

“Víme, že mimo banku vzniká řada skvělých nápadů, které nejsou standardním produktem banky. Současně ale mohou banky výborně doplňovat, proto tyto vhodné pluginy hledáme.

V Plugin Challenge Seed Starteru mají šanci i nefintechové startupy, které doručí velkou přidanou hodnotu uživatelům internetového bankovnictví. Tak neváhejte a dejte nám vědět o svém projektu!”

 
Alexandra Jančíková

manažerka digitálního bankovnictví George

Alexandra Jančíková

Přihlaste svůj startup

do programu Seed Starter

Udržujte si přehled

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte více informací o investičním programu Seed Starter.

Načítání aplikace

Naši partneři