Udržitelnost

Pomozte nám dosáhnout lepších zítřků díky spojení vašeho talentu a moderních technologií na poli udržitelnosti.

V hledáčku České spořitelny

Inkubační program Seed Starter České spořitelny umožňuje zapojení externích projektů do prostředí České spořitelny. Jedním z hlavních cílů naší banky je zaměření na udržitelnost. Máme to v naší DNA již řadu let. Hledáme proto projekty, které se snížením dopadů na životní prostředí zabývají.

Jaké projekty nás zajímají

Jdeme podpořit projekty, které potřebují pomoc s go-to-market fází a dají se rychle škálovat. Zajímají nás proto zejména technologické startupy, které dokážeme implementovat a v prvních krocích odladit v prostředí České spořitelny a nabídnout například našim korporátním klientům. Pro vstup na trh tak budete mít za sebou silného partnera a jasné výsledky.

Co od vás očekáváme?

  1. Nápady, dynamiku, rychlé prototypování
  2. Implementaci do prostředí České spořitelny
  3. Schopnost rychlého škálování do trhu
Schéma

Škálování
a růst

Spolupráce s Českou spořitelnou přináší startupům důvěryhodnost, povědomí u více než 4,5 milionu našich klientů a v neposlední řadě možnost seed investice a podpory v našem inkubačním programu Seed Starter. Díky Skupině Erste máte najednou možnost naplnit i své globální ambice.

Pojďte si o vašem projektu
popovídat

“Naším záměrem je vyslat jasný signál firemnímu sektoru i státu, že banky jsou odhodlány pomáhat svým klientům i celému trhu tak, aby směřoval ke snížení uhlíkové stopy, ekologické zátěže a k udržitelnosti.

 
Matúš Púll

Chief Sustainability Officer

Alexandra Jančíková

Přihlaste svůj startup

do programu Seed starter

Udržujte si přehled

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a získejte více informací o investičním programu Seed Starter.

Načítání aplikace

Naši partneři